Поселення українського народу по території Росії

Населенню земної кулі звична еміграція, адже це своєрідний пошук нового життя та покращення проживання на нашій планеті. Народ завжди шукав вільних земель щоб працювати у своє задоволення без гніту панства різної «масті». От і виїжджали у відкритий Колумбом Новий світ де мільйонні простори необроблених і благодатних земель. В імперській Росії теж було немало вільних земель які почали заселяти та обробляти українці. Після заселення Криму і Північного Кавказу колонізація нашою людністю вільних земель пішла на схід Росії. Українці почали заселяти лісостепові зони приграничні з Казахстаном, та колонізували і Сибір, а також Алтайський край, та вздовж ріки Амур навіть Далекий Схід. Першими поселенцями наші люди звичайно не були, бо тут в малій кількості жили етнічні народи цих країв.

Всім відомо що на сибірських землях було немало тюрем, куди на каторгу засилали знаних політичних діячів зокрема і з України, які противилися політиці російського царату. В другій половині сімнадцятого століття тут відбували покарання родичі і друзі гетьмана Виговського, зі своїми родинами побували гетьман Дем’ян Многогрішний, Іван Самойлович. Цар Петро Перший після битви під Полтавою заслав на каторгу в Сибір і прибічників гетьмана Мазепи, котрих не стратили. Тут теж відбували покарання і українські революційні діячі, або були заслані на вільне місце поселення. У степовому генерал-губернаторстві Казахстану та сусідніми частинами сибірських земель, а також генерал-губернаторства Туркестану теж масово поселилися українці. Вже наприкінці дев’ятнадцятого століття на цій місцині проживало більше п’ятдесят тисяч українців.

Найбільша кількість нашого люду поселилися в Томській губернії, більше ста тисяч осіб. Тому багато поселень мали назви Полтавка, Українка, чи Одеське, або Павлоградівка і інші, це вказувало що їх засновники українці. Найбільше українців до сибірських земель переселилося з Харківської губернії, вона зайняла перше місце не тільки по Україні, але і на теренах Росії. За кілька десятиліть на ці території з Харківщини мігрувало більше двісті тисяч людей. Велика кількість наших людей оселилися в Алтайському краї, адже тут родючі чорноземні степи та лісостеп, де можна було займатися хліборобством. На даній території утворилося вісімсот тридцять сім населених пунктів де по кількості переважали українці. Ті простори де наші люди компактними населеними пунктами проживали називався Зеленим Клином. Українці на нових землях старалися створити благодатне життя працюючи не покладаючи рук. В наше сьогодення задля покращення свого фінансового становища багато українців різного віку мають бажання емігрувати на роботу за межі України. В основному вони працюють в країнах Європи де заробітна плата в рази більша ніж на Україні. Для еміграції наших громадян за межі країни створений і надійно працює ліцензований ВІЗОВИЙ ЦЕНТР «БЕЗ КОРДОНІВ» де проводиться реєстрація на візу у потрібну клієнту країну, а також переклад потрібних для цієї справи документів — http://www.bezkordoniv.com.ua/

Комментарии запрещены.